AFI Europe dokončila první vzorový byt nájemního bydlení v projektu AFIHOME Třebešín

Developerská společnost AFI Europe otevírá zájemcům o nájemní bydlení vzorový byt v projektu AFIHOME Třebešín v Praze 3 nedaleko stanice metra Želivského. Osmipodlažní budova se samostatným objektem garáží nabídne celkem 61 bytů v dispozicích od 1+kk do 3+kk. Na výběr budou částečně i plně zařízené jednotky s možností nastěhování od podzimu letošního roku. Generálním dodavatelem interiérů se stal XXXLutz ve spolupráci s výrobcem nábytku na míru firmou Schüller. Právě dokončený vzorový byt ve velikosti 2+kk je umístěn v prvním nadzemním podlaží a sází na nadčasový design.

Našim cílem bylo vytvořit moderní interiér, který bude útulný a zároveň praktický. Na ploše 50 m2 jsme kladli velký důraz na dostatek úložných prostor, ale přitom jsme chtěli zachovat vzdušnost a eleganci nově zařizovaných místností. Z barevné palety jsme volili spíše přírodní tóny, které hravě překonají neustále se měnící módní trendy a současně působí příjemným a uklidňujícím dojmem,“ komentuje Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe.

Dominantou vzorového bytu je obývací část s prostornou sedací soupravou ve tvaru písmene „L“, na kterou plynule navazuje otevřená kuchyň s bílými povrchy a černými spotřebiči. Doplněna je polostrůvkem s masivní dřevěnou deskou, který může dle potřeby posloužit jako další pracovní plocha anebo jídelní stůl s barovým posezením. V chodbě i ložnici nechybí velké vestavěné skříně, které kombinují uzavřené úložné prostory s těmi přiznanými. Sezónní oblečení anebo třeba nepoužívané lůžkoviny lze navíc uschovat i ve zvýšené manželské posteli typu boxspring, kterou lemují závěsné noční stolky s lampičkami. Moderní koupelna v krémových odstínech disponuje vanou a integrovanou skříňkou přímo pod umyvadlem. Celý byt pak zdobí decentní dekorativní prvky, které mu dodávají atmosféru domova.

V posledních měsících jsme mezi zájemci o nájemní bydlení provedli rozsáhlý průzkum s cílem zjistit, jaké nároky na takové byty lidé mají. Výsledkem je, že v případě menších dispozic 1+kk a 2+kk plánujeme všechny jednotky plně vybavit. Ovšem u velikosti 3+kk ponecháme jednu místnost prázdnou, aby si ji nájemci mohli zařídit podle vlastních představ – ať už třeba jako pracovnu či druhou ložnici. Obecně největší zájem byl právě o byty 3+kk a až poté následovaly jednotky 2+kk a 1+kk. Domnívám se však, že naše garsonky lidi příjemně překvapí. Na Třebešíně bude v jejich případě celkem šest typových bytů a všechny jsou navrženy tak, aby umožnily komfortní bydlení i pro dvě osoby,“ doplňuje Elena Pisotchi.

AFIHOME Třebešín je součástí rozsáhlého rezidenčního projektu Tulipa Třebešín, ke kterému náleží veřejný park i mateřská škola pro celkem 60 dětí. Situovaný je poblíž autobusové zastávky Třebešín cca 5 minut jízdy od stanice metra A Želivského. Nedaleko se nachází Olšanská poliklinika a obchodní centrum Atrium Flora se širokým spektrem obchodů a služeb.

Více informací na www.afihome.cz.

Související příspěvky