AFI Europe hlásí více než 250 pronajatých bytů v nově dokončených projektech v Karlíně a Vysočanech

Přední developerská společnost AFI Europe, která se v posledních letech zaměřuje na výstavbu rezidencí nájemního bydlení, dosáhla již 50% obsazenosti u svých dvou nově zkolaudovaných objektů: AFI HOME Karlín na rohu ulic Thámova a Pernerova a první fáze AFI HOME Kolbenova v ulici Vysočanská. Pronájem dalších volných bytů je stále v plném proudu.

Zájem o nájemní bydlení v metropoli je enormní. V současné době vysokých úrokových sazeb a zpřísněných podmínek pro hypotéky se stává prakticky jediným řešením, jak si zajistit kvalitní bydlení v zajímavé lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a napojením na síť MHD. Navíc s možností okamžitého nastěhování a u nás i s flexibilní délkou nájmu,“ komentuje Doron Klein, ředitel společnosti AFI Europe pro Českou republiku.

Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe, doplňuje: „Každý měsíc v našem klientském centru řešíme desítky žádostí od potenciálních nájemců a domlouváme se na osobních prohlídkách. Největší poptávka je přitom po kompletně zařízených bytech ve velikosti 2+kk.“ Obě rezidence AFI Europe disponují recepcí s nepřetržitou ostrahou. Byty jsou v nich zařízeny do rozsahu 2+kk. V suterénu budov jsou navíc umístěné podzemní garáže a prostorné sklepy.

AFI Europe hlásí více než 250 pronajatých bytů v nově dokončených projektech v Karlíně a Vysočanech

Karlínský projekt vznikl rekonstrukcí dvou původních budov z počátku 20. století, kterou citlivě doplnila nástavba dosahující deseti nadzemních podlaží. Dohromady zahrnuje 172 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk. Centrum města je na dosah: pouhé dvě zastávky metrem anebo pět minut jízdy autem. Okolí zaujme širokou nabídkou obchodů a služeb, stejně jako společenským a kulturním děním. V blízkosti se nachází například kino Atlas, komplex Kasárna Karlín či centrum Přístav 18600.

Druhou rezidencí je apartmánový dům v rychle se rozvíjející multifunkční čtvrti AFI City ve Vysočanech, jejíž součástí je i rozsáhlý park s dětským hřištěm, promenádou a posezením. V blízké budoucnosti zde vznikne také školka a restaurace s venkovním posezením. První ze dvou domů AFI HOME Kolbenova nabízí 313 jednotek ve velikosti od 1+kk do 4+kk.

Více informací o možnostech pronájmu je k dispozici na https://www.afi-home.com/.

Zdroj foto: AFI Europe

Související příspěvky