JRD zahájila výstavbu Rezidence Bella Vista. Projekt je už nyní z poloviny vyprodaný

Exkluzivní projekt, který vzniká ve spolupráci s investorem RSJ, vyroste v lukrativní lokalitě pražské Troji nedaleko zoologické zahrady a nabídne celkem 26 bytových jednotek.

JRD Real Estate slavnostně poklepala na základní kámen Rezidence Bella Vista. Exkluzivní projekt, který vzniká ve spolupráci s investorem RSJ, vyroste v lukrativní lokalitě pražské Troji nedaleko zoologické zahrady a nabídne celkem 26 bytových jednotek. Zaujme nejen svým umístěním, ale také originální architekturou inspirovanou funkcionalistickým stylem a africkou exotikou. I přesto, že je dokončení výstavby plánováno na počátek roku 2025, již nyní hlásí projekt přes 50 % prodaných bytů.

Rezidence Bella Vista má za sebou poklepání na základní kámen. Slavnostního zahájení výstavby se kromě zástupců JRD a investiční skupiny RSJ zúčastnil také generální dodavatel stavby, kterým je společnost Metrostav, divize 9.

Název Bella Vista, v překladu „krásný výhled”, dokonale vystihuje jedinečné umístění projektu. Rezidenční areál se totiž nachází na místě bývalé viniční usedlosti v Praze 7 v Troji, v lukách severně od pražské zoologické zahrady. Vznikají zde dva viladomy s celkem 26 bytovými jednotkami. Výhledy z nich se budou otevírat do okolní zeleně a komunitní zahrady s ostrůvky vegetace, zastřešenou pergolou a relaxační zónou. Exkluzivní projekt tak novým majitelům nabídne zdravé a šetrné bydlení a klidný domov mimo ruch města, přitom ale v dostupnosti MHD a nedaleko centra.

JRD zahájila výstavbu Rezidence Bella Vista. Projekt je už nyní z poloviny vyprodaný

Lokalita projektu byla rovněž inspirací při vytváření architektonického konceptu, za kterým stojí ateliér SYNC Architecture. V celém rezidenčním areálu se potkává funkcionalistický styl, projevující se v čistých tvarech a hladké fasádě, s motivy z Afriky. Ty jsou patrné například ve zpracování oken, tvarování balkónů nebo v zahradě.

Kromě originální architektury projekt láká na minimalistické interiéry od oceňovaného studia FormaFatal či na moderní energeticky šetrné technologie.

„Obyvatelé Rezidence Bella Vista si budou moci užívat výhod energeticky úsporných řešení, jako jsou tepelná čerpadla, řízené větrání s rekuperací tepla či systém topení a chlazení stropem na principu aktivace betonového jádra. Stejně jako u všech našich dalších projektů, i zde si dáváme záležet na tom, aby byl projekt maximálně energeticky úsporný,“ uvádí Jiří Sládek, ředitel projektové realizace JRD Real Estate.

Výstavba potrvá do začátku roku 2025, nicméně už nyní je prodáno přes 50 % bytů. „Rezidence Bella Vista nabízí výjimečnou lokalitu, originální architekturu a prémiovou kvalitu. Navíc se novostavby, obzvlášť v pasivním standardu, v této části Prahy prakticky neprodávají. Kombinace všech těchto faktorů dělá z tohoto projektu žádané zboží,” vysvětluje Petr Roupec, asset manažer investiční skupiny RSJ.

Zdroj foto: JRD GROUP

Související příspěvky