Oblečte kuchyni ve stylu francouzského art noir

Nestárnoucí, nadčasová a zároveň tak oblíbená. Černá barva symbolizuje eleganci, poutá pozornost a se světlejšími tóny dokáže v kuchyni vyčarovat hotové zázraky. Přesvědčte se sami a pořiďte si do bytu ikonické spotřebiče a bytové doplňky z Potten & Pannen – Staněk, které z vaší domácnosti vytvoří šik místo v tradičním francouzském stylu art noir.

Překapávač na kávu Zwilling Enfinigy

Ať už máte rádi tradiční italskou hořkost, nebo dáváte přednost jemnějším tónům, díky novému překapávači Zwilling Enfinigy si váš oblíbený šálek kávy budete moct vychutnat přesně podle vašeho gusta. Kávovar z kvalitní nerezové oceli, který zvládne připravit až 1,5 litru kávy, je vybaven sprchovou hlavicí pro rovnoměrné zalití a integrovaným oběhovým čerpadlem pro optimální cirkulaci kávy. Ohřívací deska udrží nápoj teplý až po dobu 30 minut, a tak je ideální pro přípravu velkého množství k intenzivní práci nebo při početnější návštěvě.

Překapávač na kávu v černém matném provedení zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 4 250 Kč.

Napěňovač mléka Zwilling Enfinigy, černý

Zahajte den podobně jako většina Italů čerstvě praženou kávou s jemnou mléčnou pěnou ve formě cappuccina. Stylový pomocník napěňovač mléka Zwilling Enfinigy hravě připraví jakoukoli mléčnou kávu od caff? latte přes ledovou kávu až po lahodný flat white. Nádoba z vysoce kvalitní nerezové oceli na první pohled zaujme nadčasovým designem.

K zakoupení v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 2 650 Kč.

Elektrický mlýnek na sůl, koření a bylinky Enfinigy, černý

Vždy po ruce. Elektrický mlýnek na mletí hrubozrnné soli, pepře, koření a sušených bylinek Zwilling Enfinigy vám bude dělat společnost při každém vaření a následném dochucování jídla. Na jeho minimalistickém vzhledu se podíleli designéři z italského studia ??Matteo Thun & Antonio Rodriguez a jeho hlavním benefitem je dobíjecí Li-ion baterie s velkou kapacitou a dlouhým USB kabelem.

Elektrický mlýnek s výkonným motorem naleznete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 1 470 Kč.

Skleněná rychlovarná konvice Zwilling Enfinigy, 1,7 l, černá

Královna kuchyně. Skleněná rychlovarná konvice z řady Zwilling Enfinigy překvapí nejen svým ikonickým vzhledem, ale především řadou užitečných funkcí. Za pomoci šesti přednastavitelných programů, které ovládáte pomocí intuitivního dotykového displeje, nastavíte správnou teplotu pro přípravu kávy, čaje či připravíte pokrm pro ty nejmenší. Ocení ji také všechny maminky k ohřátí mléka nebo ke sterilizaci kojeneckých lahviček. Praktickým pomocníkem je i nerezový filtr na sypaný čaj uvnitř těla konvice, který lze snadno vyjmout.

K zakoupení v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 3 990 Kč.

Kusmi Tea, dvoustěnná nerezová termolahev Les Artistes tygr, antracit, 0,5 l

Stylový společník do horkých letních dnů i studených zimních nocí. Nerezovou termolahev s motivem tygra od francouzské značky Kusmi Tea o objemu půl litru využijete, ať už budete na cestách, na dovolené, nebo třeba ve škole. Díky skvělým termoizolačním vlastnostem udrží nápoj horký po dobu 12 hodin a studený až 24 hodin, přičemž silikonové těsnění zabrání jakékoliv nehodě v kabelce či tašce.

K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 845 Kč.

Zdroj foto: Potten & Pannen – Staněk

Související příspěvky