G Residence v Unhošti nabízí 97 bytů ve čtyřech bytových domech

Developerská společnost Getberg pokračuje ve stavbě bytového komplexu G Residence v Unhošti na Kladensku. G Residence nabídne variabilní byty od 1kk až po 4kk, ze kterých si svůj budoucí domov mohou vybrat jednotlivci i velké rodiny. Společnost Getberg tak navazuje na úspěšně realizované projekty Modrý Platan či Black Roofs ve Vysokém Újezdě.

Po dokončení nabídne G Residence celkem 97 bytů ve čtyřech bytových domech. V projektu bude k dispozici nejvíce bytů o velikosti 2kk a 4kk, nechybí ale ani varianty 1kk a 3kk. To vše v cenách od 2,4 do 7 miliónů Kč. Vybrat si tak mohou jak singles či mladé páry, tak menší i vícečlenné rodiny.

Getberg u projektu G Residence sází jako v předchozích případech na atraktivní lokalitu. Unhošť nabízí příznivou dostupnost do centra Prahy, kvalitní občanskou vybavenost, bohatý komunitní život i spoustu zeleně a přírody ve městě i v okolí.

Další devizou je také nadčasový exteriér a interiér. Použité materiály v sobě snoubí kvalitu i trvanlivost, díky které budou majitelům sloužit dlouhá léta. Pečlivě vybrané podlahy, obklady, dveře i sanita mají dobrý poměr cena/výkon. Většina bytů má balkon a kryté parkovací stání v domě, byty 4kk pak nabídnou prostornou terasu.

Společnost Getberg směřuje své stávající i nové projekty do blízkého okolí Prahy, kde lidé stále více oceňují kombinaci dosahu centra hlavního města s benefity vesnického života, kterou nabízí bydlení kousek od Prahy.

Více na www.getberg.cz a www.gresidence.cz.

Související příspěvky