Jak na úklid: Zkuste to s bezdrátovým vysavačem Air Force FLEX 760

Chcete mít radost z úklidu? Je to jednoduché, stačí se pustit do úklidu s bezdrátovým vysavačem Air Force FLEX 760. I díky jeho flexibilitě to půjde vlastně úplně samo…

Air Force FLEX 760 (RH9571) je nejvýkonnější tyčový vysavač značky Rowenta s neuvěřitelným dosahem díky flexibilní tyčové hubici s ohebným kloubem, dosáhnete s ním až 5x dále pod nízkým nábytkem.

Maximální sací výkon (180 Air Wattů) a nadprůměrná výdrž baterie (1 hodina a 15 minut*) zaručují, že je úklid domácnosti skutečně za odměnu. Spolu s novou „off-road“ hubicí, která má integrovaný motorizovaný rotační kartáč, se pečlivě vypořádá s prachem, ale i s většími nečistotami a drobečky jako jsou kukuřičné lupínky či buráky. Intenzitu vysávání můžete vybírat ze 3 rychlostí – ECO (běžný výkon na všech typech povrchů), BOOST (zvýšený výkon), TURBO (mimořádný výkon).

Účinná filtrace navíc odfiltruje až 99,9 % prachu a vypouští pouze čistý vzduch, Air Force FLEX 760 je vhodný pro domácnosti s alergiky, ale i domácími mazlíčky. S tyčovým vysavačem Air Force FLEX 760 máte neomezené možnosti ve vysávání – zbavíte se velkého množství prachu od podlahy po strop, odstraníte nashromážděné chmoury a jiné nečistoty ve škvírách dlažby, nebo se zbavíte prachu hluboko zašlapaného do koberce. S kompletní sadou příslušenství vyčistíte nejen domácnost, ale i vaše auto.

Doporučená cena je 14 299 korun / 509 euro.

Související příspěvky