Soutěž o balíček produktů Linteo

Tři z vám mají možnost vyhrát balíček toaletních produktů od značky Linteo.

Česká značka Linteo zpříjemňuje život všem členům rodiny již 20 let. Její produkty jsou spojeny s kvalitou a jsou dostupné každému. Vyzkoušejte kvalitní péči i vy.

Balíček obsahuje toaletní papír heřmánek, toaletní papír vlhčený dubová kůra, vlhčené ubrousky intimní.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje dětská řada produktů Linteo?

a) Linteo Children

b) Linteo Dítě

c) Linteo Kids

Nápovědu naleznete zde.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: HOMEMAGAZINE – Linteo. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 150, 300 a 450, tyto maily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 11. 11. – 17. 11. 2019.

Toaletní papír Linteo heřmánek, 4 role, bílý, 3-vrstvý

Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 4 rolích s parfemací heřmánku. Bílý toaletní papír Linteo heřmánek je vyroben ze 100% celulózy a díky třem vrstvám nabízí maximální pevnost a jemnost.

Vlhčený toaletní papír Linteo s extraktem z dubové kůry 60ks

Vlhčený TP s extraktem z dubové kůry se užívá po použití či místo toaletního papíru pro pocit čistoty a svěžesti a pro kvalitnější hygienu. Je obohacen extraktem z dubové kůry – pečuje o pokožku se sklonem k zevnímu podráždění. Velmi jemný a zároveň pevný materiál je rozložitelný a splachovatelný

Vlhčené ubrousky Linteo intimní 10ks

Nedráždí, poskytují pocit čistoty a svěžesti.Jsou vhodné při cestování, po pohlavním styku, během menstruace, obsahují výtažek z aloe vera a heřmánku, které hojí a zklidňují.

Související příspěvky