Soutěž o prací papírky EcoHaus na 5 praní s vůní lučního kvítí

Tři z vás mohou vyhrát dva balíčky těchto „zázračných“ papírků, které ti dokonale vyperou celou pračku prádla a jsou vhodné i na ruční praní.

Tento papírek se zrodil jako český studentský projekt, prošel vývojem i výrobou a konečně ho můžeš vyzkoušet i ty.

Když budeš mít štěstí, tak dokonce úplně zdarma! Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku.

Soutěžní otázka:

Jaké tři limitované edice pracích papírků si můžeme zakoupit?

A) Zimní poprašek, Lesní brouci a Mechová tráva

B) Vůně hor, Černé moře a Sluneční svit

C) Božská levandule, Přímořský vánek a Kouzlo bavlny

Nápovědu najdete na stránkách www.ecohaus.cz.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: HOMEMAGAZINE – Prací papírky EcoHaus 5 praní – luční kvítí. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 150, 350 a 550, tyto e-maily od nás obdrží výhru v podobě 2 balíčků pracích papírků EcoHaus na 5 praní s vůní lučního kvítí.

Soutěž trvá od 28.08. – 03.09. 2023.

Prací papírky EcoHaus

Jediný papírek, jež je skvělou inovativní alternativou k běžnému pracímu prostředku, se během několika vteřin přemění v gel, který tvé prádlo dokonale vypere. Prací papírky tak budou skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale i na cestách. S decentní vůní lučního kvítí. Balení obsahuje 5 pracích papírků.

  • Prací papírek EcoHaus je univerzální, vhodný na všechny barvy oblečení. Můžeš s ním vyprat bílé, barevné i černé. Výjimečně by se mohlo stát, že při rychlém cyklu a nízkých teplotách na černém prádle zůstanou stopy. Dodržováním správného postupu tomu lze předejít. Nejdříve vlož do bubnu papírek, pak až prádlo. Díky tomu se rozpustí hned při prvních vteřinách praní.  
  • Prací papírek lze kombinovat s aviváží, parfémy do praní i jinými změkčovadly, ale není to třeba.
  • Jeden prací papírek stačí na jeden prací cyklus, neboť obsahuje pouze aktivní látky, které jsou slisované do tenké vrstvy. Naproti tomu cca 90% běžného pracího gelu tvoří voda.
  • Prací papírek se rozpustí i v nízkých teplotách při 30 °C. Je vhodný i na rychlé praní. Důležité je do bubnu pračky vkládat nejdříve prací papírek a pak až oblečení.
  • Prací papírek je skvělý na dovolenou nebo pracovní cestu, lze s ním vyprat v ruce i ve sdílených pračkách. Neobsahuje tekutiny a díky lehkosti a skladnosti se snadno přibalí do příručního zavazadla.
  • Prací papírek lze půlit pro případ menšího množství praného prádla.
  • Prací papírek je vhodný pro citlivou i atopickou pokožku.

Prací papírky jsou druhým nejlepším praktickým dárkem na světě, hned po diamantech…

Produkty a více informací najdete na www.ecohaus.cz.

Zdroj foto: EcoHaus.cz

Související příspěvky