Opravdová vášeň i dokonalý pomocník v každé kuchařské výzvě SENCOR PAUL 3: Pořádný pracant do kuchyně

V dnešní uspěchané době se čas stává čím dál tím vzácnějším artiklem. Všichni hledají cesty, jak si zjednodušit každodenní rutinu a vyšetřit si chvíle na ty opravdu důležité okamžiky. Ať už jste vášnivým kuchařem, toužícím po perfektním pečení, nebo jen občasným laikem, jakmile vyzkoušíte dovednosti robustního kuchyňského robota SENCOR PAUL 3, nebudete chtít jiného.

Díky spolehlivému pomocníkovi se vám otevřou dveře do světa chutí, vůní a nevšedních kulinářských zážitků. Tento dokonalý společník dokáže transformovat vaši kuchyni na místo, kde se rodí nejen lahodné pokrmy, ale také nezapomenutelné zážitky.

Opravdová vášeň i dokonalý pomocník v každé kuchařské výzvě PAUL 3: Pořádný pracant do kuchyně

Hledáte pořádného pracanta do kuchyně? Nový robot Paul 3 přesně takový je. Uhněte těžká kynutá těsta, umíchá lehké krémy, pomazlí se se šlehačkou… Navíc namele maso, umí strouhat, krájet i mixovat. S bohatým příslušenstvím vám zkrátka pomůže se vším, do čeho se v kuchyni pustíte. I díky exkluzivní záruce 10 let na motor si navíc můžete být jisti, že vám při vaření bude dělat společnost hodně dlouho.

Spojení funkčnosti a elegance

Multifunkční kuchyňský robot SENCOR PAUL 3 (STM 8970, cena: 14 999 Kč) spojuje všestrannost a výkon s moderním designem a elegancí, díky čemuž se stane nenahraditelným pomocníkem ve vaší kuchyni.

Dokáže zastoupit několik různých spotřebičů současně. Kromě míchání, šlehání a hnětení dokáže také strouhat, krájet, mixovat i mlít maso. Díky výkonnému motoru o síle 1 800 W a robustním kovovým převodům zvládne bez problémů i náročné úkoly. Dokáže se vyrovnat i s hutnými těsty. Intenzitu zpracování si můžete snadno nastavit pomocí přednastavených programů nebo volbou jednoho z osmi stupňů rychlosti.

Opravdová vášeň i dokonalý pomocník v každé kuchařské výzvě PAUL 3: Pořádný pracant do kuchyně

Skvělé výsledky díky planetárnímu stylu míchání

Vysoce výkonný robot s objemem nádoby 1,5 litru rozmixuje suroviny během okamžiku a je vhodný i pro mixování teplých potravin. Díky planetárnímu systému míchání dosahuje dokonalých výsledků při zpracování těst a krémů bez hrudek. Vybaven je také bohatým příslušenstvím, včetně 4 nerezových kuželových struhadel, balónové šlehací metly, míchací metly a hnětacího háku, které umožňují širokou škálu využití.

Opravdová vášeň i dokonalý pomocník v každé kuchařské výzvě PAUL 3: Pořádný pracant do kuchyně

Intuitivní ovládání

Dotykový panel přináší inovativní způsob ovládání a je vybaven ikonami pro snadný výběr požadovaného programu pro šlehání, hnětení nebo mixování. LED podsvícení panelu zobrazuje aktuální čas a vybraný program pro lepší orientaci. Funkce Sencor Smart Power & Energy automaticky optimalizuje otáčky při použití přednastavených programů pro míchání tekutých a hustých těst a šlehání. Rychlost můžete dále upravit dle svých potřeb pomocí mechanického ovládání s osmi úrovněmi, funkce Pulse zajistí maximální výkon.

Opravdová vášeň i dokonalý pomocník v každé kuchařské výzvě PAUL 3: Pořádný pracant do kuchyně

Všestranná výbava

Ve výbavě nechybí ani praktický mlýnek na maso s možností volby hrubosti mletí ve 3 úrovních. Namele maso zcela jemně třeba na tatarák a připraví i hrubě namleté maso na burgery. S nástavci si můžete vytvořit domácí klobásky a také si vytlačit sladké cukroví pomocí tvořítka. Vychytávky v podobě formovače vám umožní připravit maso na kebab. V mixovací 1,5 l velké nádobě pohodlně rozmixujete do hladka omáčky, krémové polévky i dětské příkrmy. Zároveň je skvělým pomocníkem při přípravě koktejlů a různých druhů smoothie.

Opravdová vášeň i dokonalý pomocník v každé kuchařské výzvě PAUL 3: Pořádný pracant do kuchyně

Hlavní parametry produktu:

– Celokovové tělo s kovovými převody

– Robustní nástavce z nerezové oceli pro hnětení těst, šlehání a mixování

– Extrémně výkonný motor o síle 1 800 W s 10letou zárukou

– Intuitivní dotykový ovládací panel, který se snadno přizpůsobí vašim potřebám

– Jednoduchý výklopný systém s pojistkou

– LED podsvícení míchací nádoby

– Automatická optimalizace otáček

– Planetární systém míchání

– Skleněná nádoba na mixování o objemu 1,5 l

– Speciální FLEXI šlehač s metlou

– Kráječ a strouhač se 4 kužely z nerezové oceli

– Masomlýnek na hrubé i jemné mletí

– Nástavec na plnění uzenin

– Tvořítko na cukroví

– Odolný hnětací hák

– Balónová šlehací metla

– Perfektní mixér

Opravdová vášeň i dokonalý pomocník v každé kuchařské výzvě PAUL 3: Pořádný pracant do kuchyně

Špičkové funkce, elegantní design, robustní tělo a snadné ovládání rozvine vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň. Přináší nejen vynikající výsledky, ale také úlevu a pohodlí ve vaší kuchyni. Zastane všechny práce, které vás v kuchyni napadnou.

Při vývoji jsme trvali na kovové konstrukci, a to včetně převodů, a zakládali jsme si na tom nejkvalitnějším zpracování a uživatelsky přehledném ovládání. I proto poskytujeme exkluzivní záruku 10 let na motor. PAUL 3 má nejen multifunkční využití a profesionální výkon, ale také elegantní design a velmi bytelné zpracování,“ dodává Jan Horešovský, produktový manažer značky Sencor.

Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z České republiky, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků; široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby; inovace a zpřístupnění moderních technologií a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné. 

Zdroj foto: SENCOR

Související příspěvky