Nové indukční varné desky Whirlpool s inovativní úpravou povrchu CleanProtect

Whirlpool rozšiřuje nabídku svých indukčních varných desek o novinky s exkluzivní povrchovou úpravou CleanProtectTM, která umožní udržet desku perfektně čistou bez jakékoliv námahy. Stačit bude jen obyčejná voda bez čisticích prostředků a měkký hadřík. Nanotechnologická úprava zároveň ochrání povrch před odolnými skvrnami, kruhovými stopami od hrnců a postará se i o to, aby byla deska lesklá a dlouhou dobu jako nová.

Nové varné desky s úpravou CleanProtectTM přinášejí do kuchyní nejen intuitivní a flexibilní vaření s automatickými funkcemi inteligentní technologie 6. SMYSL, ale jdou také skutečně snadno udržovat v čistotě jen pomocí obyčejné vody. Z našich interních průzkumů vyplývá, že právě snadnou čistitelnost považuje za velmi důležitou až 76 % spotřebitelů,“ vysvětluje Darina Papáčová, školitelka značky Whirlpool, a dodává: „Ročně tak ušetříte až 6 balení čisticího prostředku o objemu 750 ml, když byste desku čistili 8x týdně, tedy v podstatě po každém vaření. Je to výhodné nejen z pohledu ekonomického, ale je to i ekologické.“

Nové indukční varné desky Whirlpool s inovativní úpravou povrchu CleanProtect

Už se nemusíte omezovat, deska se přizpůsobí vám

Nové indukční varné desky nabídnou vašemu vaření volnost. Už nemusíte vybírat hrnec podle velikosti plotýnky a vařit můžete klidně několik jídel najednou. Díky výkonným induktorům nabízejí nové desky nejen rovnoměrné rozložení tepla, ale také vám pomohou intuitivně ovládat varné zóny a propojovat je tak, aby se na ně vešly hrnce a pánve jakékoliv velikosti.

Funkce Connexion Zone umožňuje spojit dvě varné zóny umístěné vlevo za sebou do jedné zóny se stejnou úrovní tepla, abyste na ně mohli umístit třeba větší grilovací pánve nebo pekáče.

Modely s funkcí FlexiCook také umožňují propojit varné zóny umístěné nalevo do jedné velké zóny se stejnou teplotou, ta je však celá aktivní, ať je pokrytá nádobím celá nebo pouze zčásti. Můžete tak plochu využít například tomu, že vaříte v jedné větší nádobě, nebo dvou či třech menších.

Zcela flexibilní vaření nabídnou indukční varné desky s funkcí FlexiSide. FlexiSide funguje podobně jako FlexiCook – také umožňuje propojit dvě varné zóny umístěné za sebou v levé části desky. Avšak díky čtyřem indukčním cívkám je teplo distribuováno naprosto rovnoměrně bez „hluchých míst“. Můžete tak vařit kdekoliv na celé propojené ploše. A klidně i ve dvou větších nádobách a jedné menší.

Některé desky mají ještě i skvělou funkci ChefControl. Ta rozděluje flexibilní propojenou plochu do tří různých zón s různými teplotami – od vysoké po nízkou. Pouhým posunutím nádobí tak změníte intenzitu tepla, aniž byste cokoliv složitě nastavovali.

Nové indukční varné desky Whirlpool s inovativní úpravou povrchu CleanProtect

Osvoboďte se s technologií 6. SMYSL

Nové indukční varné desky Whirlpool jsou vybavené skvělým pomocníkem: automatickými funkcemi inteligentní technologie 6. SMYSL. Díky ní hravě zvládnete ty nejčastější kuchařské postupy. Ať už potřebujete zvolna rozpouštět choulostivé potraviny jako je máslo nebo čokoláda, dusit, udržovat v teple, nebo rychle přivést k varu větší množství vody, čtyři přednastavené funkce samy nastaví ideální teplotu, aby byl výsledek dokonalý i bez námahy. Stačí jen vybrat požadovaný způsob vaření a varná deska se sama postará o zbytek. A tak zatímco se boloňská omáčka zvolna dusí a redukuje, najdete konečně chvilku na péči o svoji krásu. A než uvaříte vodu na špagety, můžete si pustit svoji oblíbenou hudbu.

To však neznamená, že byste se měli vzdát přesného ovládání ve chvílích, kdy mu dáváte přednost. Díky jednoduchému ovládání soustředěnému uprostřed snadno nastavíte požadovaný výkon nebo aktivujete automatickou funkci, podle modelu buď dotykem nebo pomocí posuvníku. Proti nechtěnému zapnutí varné desky je k dispozici dětský zámek.

Nové indukční varné desky Whirlpool s inovativní úpravou povrchu CleanProtect

Produktový tip – Whirlpool WF S1577 CPNE

Nová indukční varná deska Whirlpool WF S1577 CPNE s šířkou 77 cm zaručuje nejen komfortně velkou varnou plochu a skvělé kuchařské výsledky, ale i snadnou údržbu. Díky exkluzivní nanotechnologické úpravě povrchu CleanProtectTM bude stačit k dokonalé čistotě jen obyčejná voda a měkký hadřík, navíc je deska chráněná před skvrnami, otisky prstů i změnami povrchu – zůstane dlouho lesklá a krásná. Funkce FexiSide umožňuje propojit dvě varné zóny umístěné za sebou v levé části desky do jedné velké s rovnoměrnou teplotou. Můžete tak vařit kdekoliv na celé propojené ploše. Funkce ChefControl pak umožní rozdělit spojenou plochu do tří zón s různou teplotou, abyste pouhým posouváním nádobí rychle změnili intenzitu ohřevu i bez složitého nastavování. Díky funkci PowerManagement jde varnou desku připojit i na běžný rozvod 230 V. Doporučená cena je 15 490 Kč.

Nové indukční varné desky Whirlpool s inovativní úpravou povrchu CleanProtect

Hýčkejte svoji domácnost! 

K nákupu některého z více než 250 vybraných spotřebičů Whirlpool do 31. 7 2023, si můžete jako dárek vybrat praktické balení produktů pro čistou a provoněnou domácnost v hodnotě až 4 400 Kč.* Čekají na Vás nejen špičkové a úsporné technologie spotřebičů Whirlpool, ale také atraktivní balíčky k péči o domácnost složené z oblíbených značek Ambi Pur, Ariel, Jar, Lenor, Mr. Proper a Swiffer. Více na whirlpool.cz/akce-darky.

Více na www.whirlpool.cz

Související příspěvky