Černé baterie jako jedinečný prvek vaší koupelny nebo kuchyně

Černá barva dokáže vzbudit zdání tajuplnosti a zároveň evokuje v podvědomí bohatství, luxus a úspěch. Dodá nádech elegance každému prostoru a někdy jí stačí opravdu málo.

Černé baterie jako jedinečný prvek vaší koupelny nebo kuchyně

Koupelna je prostor, který máme spojený s čistotou. Právě proto do ní upřednostňujeme světlé barvy a často saháme po doplňcích v barvě chromu. Zároveň je to velmi osobní prostor, kde si na sebe uděláme čas a dopřejeme si očistné rituály. V této osobní oáze chceme odrážet svou vlastní osobnost a vyjádřit svou individualitu. Nebojte se pustit do koupelny doplňky v černé barvě. Baterie v černé v kartáčovaném i leštěném provedení budou šperkem vaší koupelny. Kombinujete je například s bílou dlažbou a obklady. Vhodné je také prostor opticky zvětšit zrcadly.

Černé baterie jako jedinečný prvek vaší koupelny nebo kuchyně

Vodovodní baterie v černé barvě dodají koupelně osobitost. Při výběru se zaměřte na kvalitní baterie, které jsou odolné proti poškrábání a mají kvalitní povrch, který vám usnadní jejich údržbu. Úplnou novinkou je barva Phantom Black společnosti GROHE. Jako dokonalý kontrast k lesklému bílému a chromovému pojetí koupelny působí matný černý povrch celkově sofistikovaným a vyváženým dojmem. Díky technice lakování byly všechny výrobky GROHE Phantom Black vylepšeny, aby byly trvanlivější a odolnější proti korozi, vyblednutí a poškrábání než černé varianty ošetřené práškovou barvou. Kromě toho černá barva Phantom Black lépe odpuzuje viditelné otisky prstů. Vyžadují tedy méně čištění a snadno se udržují.

Kromě nové barvy Phantom Black najdete v kolekci GROHE Colors také barvu Hard Graphite v kartáčované a leštěné verzi. Vše k dispozici v celé řadě koupelnových kategorií, včetně baterií, sprch, termostatů, splachovacích tlačítek a doplňků, aby byl zajištěn sladěný designový koncept, který vydrží v čase.

V kuchyni černé baterie představují perfektní způsob, jak ji ozvláštnit. V interiéru působí moderně a jsou designově nadčasové. Hodí se jako doplněk k dřezům z granitu nebo keramiky, ať už do kuchyní tmavě laděných nebo dotvoření kontrastně laděného prostoru. Překvapivě u černých baterií neplatí, že by se hůře udržovaly. Pokud si vyberete černý matný povrch, není potřeba ho tak často leštit, aby vypadal dokonale. Stačí málo, omytí mýdlovou vodou a důkladné osušení měkkým hadříkem, aby se netvořily kapky. Sáhnout můžete i po bateriích, kde se již výrobce zaměřil na snadnější údržbu.

Například GROHE a jejich nová barva Phantom Black obstojí v náročných podmínkách pohostinství i v běžném provozu v domácnosti.

Zdroj foto: GROHE

Související příspěvky