DHL Freight CZ zrychluje přepravu zásilek mezi ČR a SR

DHL Freight, jeden z největších poskytovatelů logistických služeb a přední silniční nákladní přepravce v Evropě, zrychluje od 1. dubna 2023 přepravu kusových zásilek mezi Českou republikou a Slovenskem.

Přeprava zásilek na trase z České republiky na Slovensko zkrátí čas doručení z původních 48 na 24 hodin do vybraných oblastí západního a středního Slovenska z celé České republiky. Stejně tak bude fungovat spojení z vybraných oblastí západního Slovenska do celé České republiky v rámci 24 hodin.

„Od 1. dubna 2023 výrazně zkvalitňujeme servis pro naše zákazníky. Rychlá, spolehlivá a efektivní přeprava zásilek je pro nás velmi důležitá nejen z důvodu velkého objemu přeprav mezi oběma nejbližšími sousedy, ale také z pohledu významného zlepšení zákaznické spokojenosti. Zákazník si může vybrat mezi ekonomickou (DHL Freight Euroconnect International) a prémiovou (DHL Freight Eurapid) přepravou kusových a paletových zásilek s doručením do 24 hodin. Kromě toho má nyní k dispozici 24/7 online nástroj pro nacenění a objednání přepravy přes digitální platformu DHL Freight Saloodo!, která je transparentní, přehledná a intuitivní,“ říká Vít Návrat, Managing Director DHL Freight, Central Eastern Europe.

Transparentnost cen díky digitální platformě DHL Freight Saloodo!

DHL Freight zpracovává cenové poptávky a objednávky od firemních zákazníků na přepravu zboží sběrnou službou prostřednictvím online platformy DHL Freight Saloodo!, díky čemuž je celý proces přepravy zásilek pro zákazníky jednodušší a pohodlnější než kdykoli předtím. Stačí zadat údaje o přepravě pro kalkulaci ceny, zaregistrovat se jako firemní zákazník, vybrat preferovanou službu, objednat a rovnou také zaplatit prostřednictvím kreditní karty. Během celého procesu je klientům k dispozici přímá podpora zákaznického servisu společnosti DHL Freight CZ.

DHL – The logistics company for the world

DHL je vedoucí globální značkou v celém odvětví logistiky. Naše DHL rodina divizí nabízí bezkonkurenční portfolio logistických služeb od národního a mezinárodního doručování balíků, posílání a celkové řešení pro internetové obchodníky, mezinárodní expresní, silniční, leteckou a námořní přepravu až po řízení dodavatelského řetězce. S téměř 400.000 zaměstnanci ve více než 220 zemích a teritoriích spojuje DHL lidi a obchod bezpečně a spolehlivě, umožňuje globální tok obchodu. Se specializovanými řešeními pro rostoucí trhy a odvětví včetně technologií, odvětví lékařské vědy a zdravotní péče, energetický průmysl, automobilový průmysl a maloobchod, s prokázaným závazkem a s bezkonkurenční přítomností na rozvíjejících se trzích je DHL rozhodně „Logistickou společností pro celý svět“.

Zdroj foto: DHL

Související příspěvky