Seznamte se: Nové chladničky Whirlpool W Collection v dostupné řadě W7X. Nabídnou nebývalý luxus zvenčí i uvnitř

Whirlpool rozšiřuje nabídku volně stojících chladniček v prémiovém designu W Collection – po modelech z nejvyšší řady W11 o nejžádanější 60cm modely beznámrazových kombinovaných chladniček, tentokrát v dostupné řadě W7X. Nenechte se však mýlit – ze standardu své třídy se vymykají velkou kapacitou až téměř 380 l, pokročilými technologiemi a prvotřídním provedením, které upoutá nejen zvenčí, ale i po otevření dveří. Při každodenním provozu pak oceníte promyšlené, praktické vnitřní uspořádání i to, že potraviny zůstanou dlouho čerstvé, ať je umístíte v chladničce na jakékoliv místo. Není čas vyměnit starou chladničku kus za kus bez nutnosti jakýchkoliv složitých úprav a změn za tuto novinku?

Když chcete to, co nemá každý

Prémiová kolekce spotřebičů Whirlpool W Collection si vypůjčila první písmeno ze svého více než stoletého jména, aby nabídla to nejlepší – vytříbený, minimalistický design, úspornost a moderní funkce. Platí to nejen o vestavných spotřebičích, ale také o volně stojících chladničkách, které se nyní rozrůstají téměř o třicítku novinek v řadě W7X, v níž najdete dostupné, úsporné spotřebiče s intuitivními funkcemi a snadným ovládáním. Jako jsou právě nové volně stojící kombinované chladničky s šířkou 60 cm, hloubkou 68 cm, výškou 191 i 203 cm a velkorysou úložnou kapacitou 343–371 l.

Invertorový kompresor

Pohání je tichý a výkonný invertorový kompresor s inteligentní technologií 6. SMYSL. „Jeho výhodou je, že pracuje nehlučně při nízké rychlosti a se sníženou spotřebou energie. Navíc pomáhá omezovat kolísání teploty a udržovat ideální podmínky pro skladování potravin,“ vysvětluje Darina Papáčová, odborná školitelka značky Whirlpool. Hlučnost dosahuje jen 37 dBA – v kuchyni vás tak bude čekat příjemné ticho.

Technologie, co pomohou šetřit

Ideální prostředí pro skladování potravin zajišťují moderní chladicí technologie – beznámrazový systém Total NoFrost v chladničce a NoFrost v mrazničce. Jedinečná inteligentní technologie 6. SMYSL navíc nepřetržitě kontroluje změny teploty způsobené vnějšími příčinami, třeba otevřením dveří, a spolu se systémem rovnoměrné distribuce vzduchu Multiflow rychle obnovuje ideální teplotu v celé chladničce i mrazničce, aby jídlo zůstalo dlouho v perfektní kondici.

K úspoře energie a rychlému obnovení vnitřních ideálních podmínek pomáhá i inovativní technologie EnergySaving. A protože úspory jsou nyní skutečně důležité, je to ještě další možnost, jak šetřit. Po vložení velkého nákupu ještě můžete navíc aktivovat i speciální funkci FastCooling – teplota se okamžitě sníží, aby se co nejrychleji vložené potraviny zchladily a optimální poměry se obnovily. A také prázdninový režim, když pojedete na delší dobu pryč.

Všechny tyto inovace se starají o to, aby byl provoz spotřebiče tichý, úsporný a nemuseli jste jej pracně odmrazovat. Ale také, aby měly vaše týdenní nákupy smysl a uložené jídlo zůstalo o hodně déle čerstvé. Ušetříte tak nejen za spotřebovanou elektřinu, ale navíc omezíte zbytečné plýtvání jídlem, které se často zkazí dřív, než jej stihnete spotřebovat.

Perfektní organizace vnitřního prostoru

Zatímco technologie, které vám budou dobře sloužit, nevidíte, dobře zorganizovaný prostor je naopak to, co budete vidět a hodnotit každý den. Pro ty nejchoulostivější potraviny, jako je čerstvé maso, ryby nebo delikatesy, je určená speciální nízkoteplotní zásuvka FreshBox 0°. Další prostorná zásuvka Fresh Box+ s regulací vlhkosti je vhodná pro zeleninu a ovoce, které uchová svěží až dlouhých 15 dní.

Ke komfortu přispějí i pevné, elegantní skleněné police, z nichž se tři horní dají vysunout až o 12 cm, takže se pohodlně dostanete i k potravinám uloženým úplně vzadu. Mimochodem – u těchto chladniček nemusíte přemýšlet, která polička je ta pravá. Díky rovnoměrné distribuci chladného vzduchu je totiž jedno, kterou ze čtyř polic zrovna využijete. Spoustu dalšího místa pro lahve s nápoji nebo omáčkami nabízejí ještě i čtyři poličky ve dvířkách, praktický je i drátěný držák na lahve s vínem.

V mrazáku budete mít k dispozici dvě prostorné zásuvky, a ještě i praktickou výsuvnou polici Easy Access pro ukládání těch nejčastěji používaných potravin, jako je třeba zmrzlina, pizza nebo dózy s hotovým jídlem.

Design

Novinku si zamilujete už na první pohled díky čistému, minimalistickému designu v provedení ze světlého nebo tmavého nerezu nebo v neutrální bílé či trendové černé barvě, a to jak s přiznanými nebo skrytými madly a s inteligentním displejem buď na vnější straně dvířek nebo uvnitř spotřebiče.

Více informací o produktech na www.whirlpool.cz.

Zdroj foto: Whirlpool

Související příspěvky