Tip redakce: Domácí grilování se Spakem

Teplé počasí již neodolatelně láká k prvnímu grilování v pohodlí domova. Vychutnejte si vaše oblíbené pochoutky doplněné kvalitními grilovacími omáčkami Spak, které skvěle obohatí váš pestrý talíř o paletu chutí. Ušetřete si čas a práci s přípravou lahodných omáček a vychutnejte si příjemné slunečné momenty s vašimi blízkými při grilování doma.

Společné chvíle s vašimi blízkými si můžete zpříjemnit při prvních jarních a letních grilováních. V pohodlí domova si připravte vaše oblíbené grilované pokrmy a doplňte je kvalitními omáčkami Spak, které skvěle podtrhnou výtečnou chuť vašich grilovaných delikates. Nekompromisně kvalitní pestré škály produktů Spak perfektně doplní jak masové, tak i vegetariánské grilované pokrmy. Vytvořte nezapomenutelný gurmánský zážitek u vás doma. Zvolte jistotu skutečné kvality a tradice těchto produktů z těch nejlepších surovin.

Vaši grilovací hostinu můžete doplnit jak klasikou v podobě prvotřídního Spak Master Ketchupu, tak kvalitním ketchupem či hořčicí Spak Gourmet. Na své si ale přijdou i milovníci BBQ omáček, které skvěle podtrhují zejména chuť šťavnatého masa.

Řada prémiových ketchupů Spak Master

Oceňovaná řada ketchupů Spak Master získala oblibu díky své vysoké kvalitě a vynikající chuti. Tento výjimečně jemný ketchup je vyráběn z kvalitních rajčat a zcela bez aditiv, jako je přidaný škrob, aromata, barviva či konzervanty. A nenajdete v něm ani žádné jiné přídavné látky. Díkyvysokému obsahu zralých rajčat, preciznímu zpracování a důrazu na každý detail Spak Master Ketchup skvěle doplní celou škálu grilovaných pokrmů. Za opravdovou kvalitu si vysloužil dokonce vítězství v nezávislém testu kečupů v pořadu A dost! Televize Seznam, který porovnává kvalitu jednotlivých produktů. Vyzkoušejte klasický Spak Master Ketchup k oblíbeným hranolkám, Spak Master Ketchup Se sušenými rajčaty na italské bruschettě nebo příjemně pikantní Spak Master Ketchup Jalape?o ke šťavnatému masu. Opravdu si pochutnáte.

Obvyklá maloobchodní cena Spak Master Ketchupu je 49,90 Kč za 530g balení.

Spak Gourmet – ketchupy a hořčice v praktickém balení

Pro milovníky klasiky nabízí Spak oblíbenou standardní řadu Spak Gourmet, a to v podání Spak Gourmet Ketchup a Spak Gourmet Klasická hořčice. Spak Gourmet Ketchup seženete ve výhodném velkém rodinném balení 900 g. Rodinné balení se skvěle hodí na obvyklé grilování i ve větším počtu. Zároveň vám díky nepropustnosti světla ketchup při skladování v chladu vydrží na několik radovánek.

Doporučená maloobchodní cena Spak Gourmet Ketchupu v 900g balení činí 58,90 Kč.

Kromě toho nabízí Spak i klasickou kvalitní hořčici. Ta perfektně doplní šťavnaté grilované maso i uzeniny. Své využití najde i při dochucení dalších omáček či salátů, nebo pokud připravujete domácí pomazánky. Spak Gourmet Klasická hořčice má typickou mírně pikantní chuť hořčičného semínka. Její kvalitní složení dovoluje použití i při bezlepkové dietě. Hořčice je k dispozici i v 500g balení.

Spak Gourmet Klasická hořčice 500 g pořídíte za 44,90 Kč.

Spak Barbecue omáčka a Spak Barbecue Bio omáčka

Pro všechny milovníky kvalitních barbecue omáček připravil Spak rovnou dvě verze, které skvěle podtrhnou chuť zejména šťavnatých mas a uzenin. Typicky příjemně kořeněná nasládlá chuť podle americké receptury potěší díky vybraným kvalitním surovinám, které se při výrobě omáček Spak používají. Kouřové aroma a přírodní chuť bez konzervantů se perfektně hodí ke grilovanému masu. Omáčky také můžete použít jako marinádu. Spak navíc vytvořil i bio verzi BBQ omáček. Všechny suroviny použité pro jejich výrobu pocházejí výhradně z ekologického zemědělství.

Doporučená maloobchodní cena Spak Barbecue omáčky činí 49,90 Kč za 250 ml. Spak Barbecue Bio omáčka je pak k dispozici za cenu 64,90 Kč za 250 ml.

Výrobky značky Spak jsou díky dlouhodobému působení značky na českém trhu a velké oblibě u zákazníků k dostání ve většině maloobchodních prodejen.

Více informací naleznete na www.spak.cz.

Související příspěvky