Mountfield rozšířil počet prodejen

Síť prodejních center Mountfieldu se v Praze rozšíří o další moderní prodejnu, tentokrát v Praze – Čestlicích. Zákazníci tak budou moci využívat novou prodejnu v atraktivní obchodní zóně a navíc v příjemné dojezdové vzdálenosti od původní prodejny ve Všechromech. V Praze provozuje Mountfield již 3 prodejny – na Černém mostě, ve Stodůlkách, v Holešovicích a nyní nově prodejnu v obchodní zóně v Čestlicích. Slavnostní otevření proběhlo od 26. dubna do 28. dubna.

Nové prodejní centrum Mountfield se nachází v samém srdci velké, zákazníky oblíbené obchodní a zábavní zóny Čestlice, vedle prodejny MAKRO a ve stejné budově jako hypermarket Albert. Nová prodejna disponuje celkovou plochou 1 880 m2 a samostatnými parkovacími místy přímo před vchodem. Velká prodejní plocha nabízí lepší přehlednost nabízeného sortimentu, má samoobslužnou část a velkoformátové interaktivní panely s dotykovou obrazovkou, které zákazníkům ještě více usnadňují výběr sortimentu. A pro zákazníky vybírající bazén je přímo v prodejně k dispozici interiérové bazénové centrum, kde je zabudován zapuštěný bazén Compact Rubín, luxusní akrylátová vířivka a mnoho dalších bazénových doplňků. Samozřejmostí nového prodejního centra je i prostorné oddělení servisu, a tak splňuje veškeré moderní parametry komfortního nakupování.

„Už v roce 2016 jsme se pustili do revitalizace a modernizace naší prodejní sítě a jedním z hlavních kritérií byl i výběr nových atraktivních obchodních lokalit, kam bychom umístili naše nové modernizované prodejny místo původních. A čestlická prodejna je toho ukázkovým příkladem. Stává se naší vlajkovou lodí, protože nahrazuje dosavadní prodejnu vedle sídla společnosti ve Všechromech, která již nesplňovala současná očekávání zákazníků. V Praze tak máme čtyři prodejny, které se nacházejí ve vyhledávaných obchodních lokalitách,“ vysvětluje předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Mountfield Jana Moravová a doplňuje, že „během slavnostního otevření od pátku 26. dubna až do neděle 28. dubna zákazníci obdrží 50 % slevu na veškerý sortiment a jako poděkování za nákup ještě láhev kvalitního vína“.

Mountfield provozuje celkem 56 prodejen v České republice a 18 na Slovensku. Na začátku letošního roku byla otevřena v nové lokalitě prodejna v Mostě a také prodejna ve slovenském Trenčíně. Do konce roku 2019 je v plánu modernizace dalších 17 prodejen.

Související příspěvky