Jersey OAK a Corwall OAK – barvy, které u Vás navodí dobrou náladu

Dubové podlahy jsou hitem po řadu let. Jsou ideálním pozadím pro každý druh interiéru. Dubové barvy na podlaze se osvědčí ve skandinávských interiérech, jakož i v interiérech boho nebo glamour. Tmavé duby jsou univerzální barvy, které neztrácejí na aktuálnosti, jsou základem pro vytvoření interiéru s charakterem. Podlaha přírodní barvy dubu dokonale komponuje se stěnami vyvedenými v rozhodných a sytých barvách. Dub bude zajímavým kontrastem pro tmavý granát nebo pro láhvovou zeleň, která je moderní v posledních letech.

Značka Afirmax má ve svém portfoliu širokou nabídku dubových barevných provedení.Až 80% kolekcí značky Afirmax tvoří výjimečné odstíny dubu, která v celém vytvářejí naprosto úchvatnou podlahu. Přírodní textura, matné finální provedení a výjimečná stálost garantují, že se jedná o vinylové podlahy na dlouhá léta. Inovativní minerální jádro HD MINERAL CORE je zase inovativní technologie, díky níž jsou podlahy Afirmax velice odolné.

Americký jih – JERSEY OAK

Jedná se o tmavý, teplý odstín dubu, který navazuje na klima amerického jihu.  Velmi přírodní vybarvení přináší do interiéru element bezpečí a domácí atmosféry. Jersey OAK je podlaha s klasickou, silnou strukturou, s poměrně velkým množstvím letokruhů. Díky tomu vypadají panely velmi přírodně a přirozeně. Barva je vhodná do minimalistických interiérů, ale dokonale se osvědčí rovněž v rustikálních prostorech a nejen tam.

Koloniální lesk – CORNWALL OAK

Jedná se o jeden z nejtmavších dubových dekorů z kolekce Afirmax. Jeho nadčasová kresba navodí pocit koloniálního, prostorného interiéru vyplněného dřevěným nábytkem a krásnými látkami. Tento vzor je výjimečně elegantní. Díky němu získá každý interiér luxusní charakter. Výrazná kresba letokruhů zajistí, že tento vzor bude naprosto dokonale připomínat přírodní dubové desky. Jeho univerzální charakter dodá každému interiéru eleganci a nadčasovost. Kresba letokruhů je výrazná, ovšem nikoliv vtíravá. Dokonale prezentuje přírodní dřevo.

Zdroj foto: afirmax.eu/cs

Související příspěvky