On-line oslava 30 let společnosti Weber

Letos přesně před 30 lety byla založena společnost Weber, dříve známá pod názvem Terranova Industrie, nyní jedna z divizí Saint-Gobain – lídra na trhu stavebních materiálů. Oslava tohoto významného výročí společnosti letos navzdory aktuální situace proběhne, a to online.

Přijměte proto pozvání na historicky první ONLINE oslavu třicetin Weber, která se uskuteční již tento pátek 4. 12. od 18. hodin. Stream bude dostupný na platformě youtube.

Bližší informace o akci naleznete zde: https://www.cz.weber/30let-weber

Slavte a Stavte dál s Weber

Na co se v průběhu on-line večera můžete těšit?

Budeme u virtuálního krájení dortu, odšpuntování šampusu a korunou všeho bude úžasný koncert kapely Big’O’Band a možná přijde i …. někdo další. Akci, která bude vysílána živě online a streamována i prostřednictvím ČTK, bude moderovat sám ředitel divize Weber, Ing. Robert Kazda.

Pro zajímavost ještě uvádíme, že na tuto online akci je zvána celá stavební i nestavební veřejnost, obchodní partneři, zaměstnanci, dodavatelé a další přátelé Weber a Saint-Gobain. Jedná se o naprosto unikátní akci, kdy každý může být u tohoto dalšího historického milníku historie firmy Weber.

Nenechte si tedy ujít živý přenos oslavy, který začne v 18:00 hod.

U této oslavy můžete být i vy! Stačí sledovat video pod článkem.

Související příspěvky