Kavkazská jedle – nejoblíbenější vánoční strom českých domácností

Mountfield je jedním z největších prodejců vánočních stromků a i letos nabídne svým zákazníkům kvalitní kavkazské jedle z dánských plantáží. Prodej zahájí 21. listopadu ve všech svých 56 prodejních centrech v České republice a 18 prodejnách na Slovensku.

„Už řadu let patří kavkazské jedle k našemu standardnímu vánočnímu sortimentu a ukazuje se, že to bylo správné rozhodnutí. Meziroční prodeje nám skokově narůstají každým rokem, přičemž v letošním roce předpokládáme nárůst prodejů až o 20 %,“ vysvětluje generální ředitel společnosti Mountfield Michal Pobežal a dodává: „A v návaznosti na loňský úspěch s prodejem vánočních dekorací jsme letos i tuto nabídku výrazně rozšířili. Zákazníci mohou vybírat z více než 700 druhů interiérových a exteriérových dekorací.“

Mountfield nabízí ve svých prodejnách kavkazské jedle prvotřídní výběrové kvality. Dodávány jsou přímo z Dánska postupnými návozy, aby byla zaručena jejich čerstvost. Všechny stromky procházejí přísnou kontrolou kvality. Na dánské plantáže vysílá Mountfield své vlastní týmy inspektorů, kteří sami vybírají a označují stromky, které odpovídají garantované nejvyšší kvalitě. Stromky mají dokonalý vzhled, podmanivou vůni, dlouhé, husté jehličí a také bohatou a pravidelnou korunu. V nabídce jsou různé velikosti od 100 cm až do 250 cm a za naprosto jedinečné ceny. Například cena nejvíce žádané velikosti stromku od 150 – 200 cm je od 499 Kč. Samozřejmostí jsou další doplňkové služby, jako je ořez a balení stromku.

Vánočním expozicím věnuje Mountfield ve všech svých prodejnách v Čechách i na Slovensku velký prostor. Nabídka vánočních dekorací je opravdu obrovská a zahrnuje hned několik vánočních stylů. Od moderního až po staročeský. Sortiment je různý, od LED osvětlení přes vánoční ozdoby, věnce, svíčky, svícny až po tradiční plyšové figurky sněhuláků, sobů a spoustu drobných dekorací. Zákazníci mají možnost nejen pohodlně vybírat a nakupovat, ale díky krásně sladěným prodejním expozicím čerpat i skvělou inspiraci pro vánoční výzdobu svých domácností.

„U vánočních dekorací jsme se soustředili na 3 hlavní pilíře. Poskytnout obrovský výběr všech dekorací s důrazem na nejvyšší kvalitu a současně nabídnout skvělé ceny. Zejména u cen jsme přistoupili k tomuto sortimentu jako naší službě zákazníkům. S vědomím nižšího výdělku než u našich tradičních komodit, ale s cílem poskytnout našim věrným zákazníkům sortiment, který si mohou zakoupit za příznivé ceny. Věřím, že se nám všechny naše pilíře podařilo naplnit a že zákazníci naší snahu ocení,“ vysvětluje obchodní ředitel Mountfieldu Michal Dluhoš a doplňuje, že „vánoční dekorace vnímáme jako sortiment s obrovským potenciálem a do budoucna se chceme stát lídrem trhu“.

Související příspěvky