Portál Realitnitrznice.cz spouští nový web

Realitní portál Realitnitrznice.cz spustil 1. srpna 2019 nový web. Jeho lepší zpracování zefektivní nabízené služby a usnadní vám prodej či nákup vytoužené nemovitosti.

Realitní tržnice funguje již od roku 2012. Díky bohatým zkušenostem dokáže vyhovět potřebám zákazníků, a proto spouští nové webové stránky, které jim umožní efektivní prezentaci nemovitostí. Realitní tržnice poskytuje své služby jak soukromým majitelům nemovitostí, tak i realitním kancelářím a makléřům, kteří zde mohou jednoduše publikovat své nabídky. „Snažili jsme se optimalizovat web pro co největší komfort našich zákazníků. Nyní je prezentace nemovitostí ještě efektivnější a vyhledávání mnohem přehlednější a praktičtější,“ říká Aleš Flígr ze společnosti Realitní tržnice. Novinkou je také možnost prodeje nemovitostí v insolvenčním řízení.

Pro zájemce, kteří by rádi našli svou vysněnou nemovitost, má nový web připravené ještě lepší vyhledávání. Má velmi rozšířené možnosti filtrování, díky čemuž jsou výsledky nejen přehledné, ale hlavně opravdu relevantní. Máte možnost vyfiltrovat různé druhy nemovitostí současně, ve stejné lokalitě, ale zároveň s možností různých specifikací u jednotlivých typů. Do vyhledávače můžete také například napsat „chata pro rybáře u vody“ a budete překvapeni, jak přesný výsledek na vás vykoukne. „Chtěli jsme se přiblížit jistému ideálu, jak by mělo vyhledávání v realitách vypadat. Zatímco někdo očekává klidně stovky nabídek, kterými se chce sám probrat, jiní si přejí, aby jim robot našel tu jednu jedinou vysněnou nemovitost,“ vysvětluje Aleš Flígr. Základní informace o každé nemovitosti tak zákazníci mohou vidět již v náhledu. Není proto potřeba rozklikávat každý inzerát, abyste zjistili, že to není zrovna to pravé. Prodávající má navíc možnost do inzerátu vložit dokumenty týkající se nemovitosti k náhledu i ke stažení (energetické štítky, znalecký posudek, plánky a podobné listiny) či videoprezentaci na Youtube, případně přímo vlastní videa.

Nově mají návštěvníci webu možnost vykreslování náhledu detailů přímo na mapě. Není tak třeba každý inzerát rozklikávat zvlášť. Každý inzerent může využít možnosti grafických úprav, a to přímo v osobním nastavení. Modifikovat můžete barvu, logo i celkovou vlastní prezentaci. Vylepšení se týká i kontaktování inzerujících. K dispozici jsou odkazy na sociální sítě. Také se mění forma odpovědi, a to pouze přes odpovědní formulář u soukromých osob, které tak nebudou rušeny telefonáty zprostředkovatelů.

Více informací najdete na www.realitnitrznice.cz.

Související příspěvky