Stravovací revoluce: Fit food factory

Máte zájem jíst zdravě, a přitom shodit nějaká kila? Nemusíte se přitom ani moc namáhat!

Krabičková dieta od firmy Fit Food Factory vám umožní přechod na zdravější režim, a ještě ušetříte čas, který byste ztráceli u sporáku, nákupem potravin a vymýšlením vhodných kombinací jídel. Také finančně vyjde objednání krabiček daleko výhodněji. Jídlo je složeno výživovým poradcem, co víc si tedy přát.

Na vás je pouze to, abyste si naplánovali, kdy chcete začít. Vyberete si z mnoha variant jídel s jistotou, že vše již pečlivě promysleli specialisté tak, abyste jedli nutričně vyváženou stravu, vhodnou právě pro vás. Rozvoz vám doručí krabičky až ke dveřím bytu nebo pracoviště. Pokud Vám životní prostředí není jedno, mohou vám dodat jídlo v ekologických obalech. S krabičkami tedy nebudete zatěžovat přírodu.

Od této chvíle jsou jakékoliv výmluvy na to, že nemůžete zhubnout, tabu. S Fit Food Factory se vám to prostě musí povést! Jídla jsou vyváženě naplánovaná na 5 porcí denně. Budete překvapeni, že tyto porce nejsou malé. To je tím, že je sestavovali nutriční odborníci, kteří moc dobře vědí, co a s čím mají zkombinovat tak, aby to nezatěžovalo váš organismus a vy jste se dostatečně najedli. Jednoduše budete sytí po celý den, a přitom budete mírným tempem hubnout. Proč mírným tempem? Proč vám neslibujeme úbytek 10 kg za týden? Protože to není ta správná cesta. Ideální úbytek hmotnosti je 1 až 2 kg za měsíc. Při tomto tempu vám nehrozí, že záhy nastane tzv. jo-jo efekt a vy ve výsledku budete vážit ještě o něco víc. To není naším cílem. Fit Food Factory vám chce pomoci jíst zdravě, udržet se v kondici a redukovat tuk. Pokud přidáte pravidelný pohyb, je to jen další bonus pro vás. Krabičková dieta vám pomůžeme nastartovat metabolismus tak, abyste se cítili dobře a nehladověli.

Každý z nás je trochu jiný a každému také chutná něco jiného. Odborníci z Fit Food Factory vám rádi pomohou s výběrem těch správných sestav jídel pro vás. Vy jen budete dodržovat pořadí jídel a pravidelné tříhodinové intervaly mezi nimi.

Pokud máte zájem začít žít zdravěji a lépe, obraťte se s důvěrou na Fit Food Factory, rozhodně vás nezklame.

Objednat můžete zde v directu: m.me/fitfoodfactorycz

Související příspěvky