Čistý a uklizený domov snadno a pohodlně s výrobky Linteo

Každý z nás má rád dokonale uklizený a čisty domov. Ale jak to udělat, aby vás to nestálo moc úsilí a výsledek byl ideální? Máme pro vás jeden tip! Tím jsou výrobky značky Linteo, jež vám pomohou snadno a pohodlně udržet domácnost jako ze škatulky.

Švédská utěrka Linteo 40x40cm, 1ks

S univerzální švédskou utěrkou Linteo 40×40 Vám bude stačit na úklid pouze voda.

Při jejich používání dosáhnete maximálního lesku bez použití jakýchkoli chemikálií a snižujete tím i výskyt alergických onemocnění a ekzémů.

Tyto velice pevné a savé švédské utěrky se skládají ze dvou druhů vláken, která jsou uchycená tak, aby zadržela co nejvíce nečistot a prachu. Díky vysoké hustotě a pevnosti vláken jsou tyto univerzální utěrky vhodné i pro profesionální úklid.

Lze je používat na jakýkoli povrch, s výjimkou ostrých povrchů. Zaručí Vám lesklý povrch bez otisků a skvrn, a navíc ušetří čas peníze i zdraví Vám i celé Vaší rodině.

Utěrka na nádobí z mikrovlákna Linteo 40×60 cm, 1ks

Utěrka na nádobí Linteo je vyrobena z mikrovlákna. Na rozdíl od běžné bavlněné utěrky nepřesouvá prach a nečistoty z jednoho bodu do druhého. Mikrovlákno dostane špínu z povrchu a uloží se v utěrce .

Utěrka z mikrovlákna je vhodná na všechny typy povrchů.

Švédská utěrka Linteo 40x30cm, 1ks na okna a zrcadla

Se švédskou utěrkou Linteo na okna Vám stačí pouze voda.

Při jejich používání dosáhnete maximálního lesku bez použití jakýchkoli chemikálií a snižujete tím i výskyt alergických onemocnění a ekzémů.

Skládají se ze dvou druhů vláken, která jsou uchycená tak, aby zadržela co nejvíce nečistot a prachu. Vzhledem k jejich vysoké kvalitě jsou vhodné i na profesionální úklid.

Tyto švédské utěrky na skla můžete používat na okna, zrcadla, sklokeramické desky a zaručí Vám lesklý povrch bez otisků a skvrn.

Vlhčené úklidové ubrousky Linteo na nábytek, 40ks

Jsou určené pro rychlé a snadné čištění nábytku a dřevěných ploch. Antistatické vlastnosti ubrousků zabraňují usazování prachu.

Obsahují přírodní včelí vosk, který zpomaluje stárnutí dřeva, navrací dřevu přirozený vzhled a profesionální lesk bez zanechávání šmouh.

Více informací a kompletní řady výrobků naleznete na www.linteo.cz.

Související příspěvky