Lákají vás solární panely, ale bojíte se složité instalace?

Ať už si otevřete internetové zprávy, zapnete si televizi, nebo se třeba zrovna koukáte na videa na YouTube, všude na vás vyskakují reklamy na moderní sluneční energii. Nejedná se jen o jakousi nafouklou bublinu, ale spíše o jasný krok do budoucnosti. Ta má podobu levnějšího a spolehlivějšího zdroje energie než klasičtí dodavatelé. Jak si dopřát jistotu snadno a bez problémů?

Lákají vás solární panely, ale bojíte se složité instalace?

Pozor na podvody

Levná energie je obrovské lákadlo pro všechny majitele rodinných domů. Tohoto faktu zneužívá celá řada nepoctivých firem, které si akorát vezmou peníze a následně se vytratí do neznáma. Zajímají-li vás soláry, určitě buďte maximálně obezřetní. Nenechte se zlákat pouhou reklamou. Radši si čtěte objektivní recenze předchozích klientů daných poskytovatelů a udělejte si názor sami.

Spoustu chvály si za více než dvanáct let praxe vysloužila třeba známá společnost Solartep. Její specializací je výstavba slunečních elektráren bez počátečních investic. Díky tomu nemusíte mít našetřených několik stovek tisíc korun, a přesto snadno získáte solární panely podle svého přání. Jak to celé funguje?

Lákají vás solární panely, ale bojíte se složité instalace?

Nízké splátky

Vámi zvolená fotovoltaika bude totiž hrazena formou nízkých měsíčních splátek, jež budou o něco nižší než předchozí účty za klasickou energii. Ani přesto neunikne zájemcům výrazná dotace z programu Nová zelená úsporám. Její výše přitom může dosáhnout až 225 000 Kč. Profesionálové ze společnosti Solartep vám zaručí její rychlé a bezproblémové získání.

Jak začíná instalace FVE? Stačí si jen otevřít internetové stránky pod vloženým odkazem, přečíst si důležité informace a použít některý z uvedených kontaktů. Nejdříve absolvujete nezávaznou úvodní konzultaci zdarma a poté se sami rozhodněte, jestli chcete následující desítky let šetřit.

Zdroj foto: Solartep.cz, Pixabay.com

Související příspěvky